Agregát, Mobilní WC

Agregát, Luxusní mobilní WC se sprchovým koutem, Base camp a catering.

Máme vše potřebné

Máme vše na pořádání koncertů, festivalů, firemních oslav, teambuildingu, rodinných akcí, svateb, sportovních utkání a dalších kulturních událostí. Od agregátu, mobilního WC se sprchovým koutem, base camp až po catering.

Nonstop provoz

Díky mobilní tankovací nádrži na naftu umístěné na korbě pick-up(u) zajišťujeme i několika denní nonstop provoz bez nutnosti odstavení agregátu po dobu tankování.

Agregát

Pro filmové účely a akce vyžadující snížené hlukové podmínky

Agregát (motorgenerátor) k dodání elektrické energie nabízíme v rozsahu 40-200kW. Všechny naše agregáty odhlučněny pod úroveň 59dB, stejně tak splňují nejnižší emisní limity EU Stage IIA, které jsou vyžadovány pro natáčení filmů a pořádání kulturních akcí v centrech měst.

Dlouhodobý pronájem

Možnost pronájmu agregátu při dlouhodobém výpadku energie nebo plánové odstávce energie pro zajištění chodu výrobních hal a provozů.

Tankovací nádrž

Díky mobilní tankovací nádrži na naftu umístěné na korbě pick-up(u) zajišťujeme i několika denní nonstop provoz bez nutnosti odstavení agregátu po dobu tankování.

Včetně obsluhy

Agregát pronajímáme včetně jeho obsluhy a vy tak nemusíte mít žádné starosti.

Mobilní WC se sprchovým koutem

Luxusní mobilní WC se sprchovým koutem

Luxusní mobilní WC se sprchovým koutem na podvozku nákladního vozu s vestavěnými nádržemi na čistou i odpadní vodu je toto mobilní WC velice vhodné pro pořádání akcí, kde není možnost připojení na zdroj vody nebo odpadu a zároveň vyžadující komfort domácí toalety.

Dámské / Pánské

Vůz je rozdělen na dámské a pánské toalety, vždy s jedním umyvadlem a jeden samostatný sprchový kout.

Base camp a občerstvení

Pohoda

K vytvoření pohodové akce je třeba připravit i příjemné zázemí jak pro posezení, tak i pro výdej jídla, nápojů nebo například místa pro kapelu.

Posezení

Pro posezení používáme tzv. pivní sety. Jedná se o 2 lavice a stůl pro 6-8 lidí.

Profi stany

K zastřešení jsou k dispozici profi stany (3x6m, 4x8m), které se dají různě propojovat a vytvořit tak zastřešený prostor např. dle dispozic Vaší zahrady. Ke stanům se pak přidávají boky podle povětrnostních podmínek, k zakrytí slunečního svitu nebo i před zvědavými pohledy sousedů.

Vytápění

Při chladném počasí se stany vytápějí elektrickým nebo plynovým topením.

Catering

V případě zájmu jsme schopní pro Vás zajistit i catering.

Reference klientů

Spolupráce s Tomba.cz byla vždy perfektní a na nejvyšší úrovni profesionality. Firem, které předčí očekávání zákazníka je velmi málo a Tomba.cz je bezesporu jednou z nich. Mohu 100% doporučit.
Ondřej Komenda

Tomba.cz předčil má očekávání co se týče flexibility, preciznosti a vybavenosti vozů. Pružně reagovali na všechny mé požadavky a s výsledkem jsem velice spokojená.
Eva Motýlová

Již jsem s Tomba.cz realizoval čtyři projekty a musím ocenit spolehlivost, kreativitu a preciznost. S klidným svědomím mohu doporučit a sám se těším na další spolupráci.
Simon Černý

Seznam některých firem, pro které Tomba.cz zajišťoval a nadále zajišťuje přepravní služby:
SIRENA FILM s.r.o. | DAWSON production s.r.o. | General Parcel Čechy s.r.o. | Rohde & Schwarz – Praha s.r.o. | Communicon, s.r.o. | Siemens VDO Automotive | Continental Automotive | Median s.r.o. | Damis s.r.o. | Wincanton Trans European CZ | PPL | Saint-Gobain Weber Terranova, a.s. | TR CZ s.r.o.